Pátek, 1 prosince, 2023
Domů » Kvalitní kuchyně a šatna jsou investice, které se vyplatí

Kvalitní kuchyně a šatna jsou investice, které se vyplatí

by ona

Otevřené prostory v domácnosti jsou dnes velmi oblíbené. Pomocí flexibilních modulárních systémů v nich můžete vytvořit vlastní kompozici na míru s efektním vzhledem.

Podle současných studií jsou otevřeny prostory na prvním místě seznamu požadavků klientů, pokud jde o nákup a vlastnictví nemovitosti. Majitelé chtějí otevřený půdorys, kde kuchyně, rodinný pokoj a jídelna sdílejí jeden velký otevřený prostor. Zdá se, že formální jídelny také vycházejí z módy. Kuchyně SieMatic poskytují opravdový komfort a spojují nejen domácnost, ale celou rodinu.

Celá kuchyně působí spíše jako přechod do obývací části bytu či domu a díky tomu zde rádi budete trávit více času.

Tento nový kuchyňský koncept je součástí již známé kolekce SieMatic Pure, která se vyznačuje právě minimalismem a čistotou linií.

Rimadesio nabízí svoji vlastní vizi italského designu: modulární systémy do obývacího pokoje, knihovny, posuvné panely, otočné dveře, vestavěné skříně, kolekce doplňků a stále komplexnější syntéza mezi návrhem interiéru a nábytkem. Moderní šatna je jedinečný systém kombinující základní požadavky, péči o detaily a řešení uspořádání prostoru. Giuseppe Bavuso byl vždy zaměřen na šatní systémy. Výsledkem je kolekce složená z pěti plně vyvinutých systémů s odlišným přístupem k designu, ale sdílející velkou flexibilitu pro dosažení nejvyššího estetického a funkčního přizpůsobení, technologie a designu.

Pokrokové stavebnice ve 20 specifických profilech extrudovaného hliníku a nekonečném počtu doplňků a mechanických spojů umožňují splnit všechny požadavky klientů od volně stojícího průhledného kabinetu přes rohovou kompozici až po šatní systém s průchodem nebo ve výklenku.

Vnitřní prostor a vybavení šatny jsou plně v režii klienta, který si může každý centimetr navrhnout podle svých představ.

You may also like

Leave a Comment

logo

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign