Pátek, 1 prosince, 2023
Domů » Designéři moderní umělé rostliny milují – získají si i vás?

Designéři moderní umělé rostliny milují – získají si i vás?

by ona

Mnohdy se umělé květiny pokládaly za kolotočářské, s příchodem moderních technologií však získaly kvalitu i krásu a v rukou zkušených designérů se mění dokonce na umění. Podívejte se, jak kouzelná aranžmá mohou zkrášlit váš interiér, a to téměř bez jakékoli údržby.

Umělé květiny si určitě získají hlavně ty, kteří již svým nedostatečným zahradnickým nadáním přivedli už pár živých rostlin předčasně do hrobu. Kvalitní umělé modely vypadají fantasticky a není třeba je zalévat, hnojit, ani přesazovat. Navíc přežijí iv tmavých koutech a není třeba do nich znovu a znovu investovat. Za úvahu však stojí také milovníkům moderního designu. Věnujete-li chvíli průzkumu toho, co dnes trh nabízí, zjistíte, že můžete váš interiér ozdobit vkusnými umělými rostlinnými prvky s jemným povrchem a strukturou, které vám vydrží natrvalo. Dnes se výrobou „faux foliage“ zabývají šikovní kreativní designéři a floristé a široký výběr naleznete na českých i evropských e-shopech.

Rostliny v květináčích
S rapidním tempem postupu technologií se vyvíjí také výroba umělých stromů, visacích, kvetoucích i zelených rostlin, mimořádně oblíbených palem, či dokonce kaktusů. Nevkusné plasty nahrazují originální kousky, které jsou k nerozeznání od živých květin. Kmeny jsou vyráběny z přírodních materiálů a výsledný produkt je dle nároků osazen do kvalitního květináče. Velký výběr naleznete na etsy.com, ale iu nás na hydroflora.sk a hk-green.sk. V HK Green se spojili s předními výrobci umělých rostlin, jako jsou Eurogreens, Maxifluer či Plastip, takže na kvalitu se můžete spolehnout.

Umělé kytice pro každou sezónu
Autentické kytice z umělých dekoračních květin jsou vhodné jako dárek a mohou zdobit interiér po celý rok. Jejich výhodou je, že zachytí i jemné sezónní rostlinky, které by vám zvadly už za jeden den. V létě vám tak může dělat radost kytice z vlčích máků, kopretin či levandule, na podzim vínově červené růže i podzimní plody a v zimě jeřabina a zasněžené květiny. Nesmíme zapomínat ani na svatební kytice, které mohou být vyrobeny z honosných hedvábných květin, které budou památkou na celý život. Romantická kytice bude určitě vhodnou volbou i na Valentýna.

Umělé trávy
Kvalitní umělé trávy už také nejsou vražednými pichlavi. Vzhledem dokonale imitují přirozené trávníky a můžete chodit po nich i naboso. Jsou vhodným doplňkem terasy, herny nebo zahrady. Špičkové trávníky dnes vyrábí americký SynLawn, ale u nás dostanete i špičkový Bellin či slovenský Slovimm.

You may also like

Leave a Comment

logo

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign