Pátek, 1 prosince, 2023
Domů » 5 inteligentních vychytávek pro pohodový obývací pokoj

5 inteligentních vychytávek pro pohodový obývací pokoj

by ona

Po dlouhém dni je nejlepší relaxací vyložit si nohy v dokonale efektivním prostoru, který vám na slovo splní vaše požadavky. Pokud je to i vaším snem, vylepšete si svoji pomocí nejnovějších inteligentních technologií zaměřených na optimální pohodlí v každé domácnosti.

 1. Pro dobrý pocit z čistoty
  Prvním krokem k zajištění komfortního životního prostoru je začít s čistým štítem, tedy čistou podlahou. Robotický vysavač Roborock S6 Pure šlape na paty u nás tradičnímu výrobci iRobot. Čínská značka Roborock ze stáje společnosti Xiaomi nabízí prémiové modely i roboty s velmi příznivým poměrem cena/výkon. S6 Pure patří k těm dražším, ale v současnosti patří ke špičce. Abyste získali neposkvrněné podlahy a čisté rohy, stačí jen zapnout tohoto pomocníka s vysokým sacím tlakem a mokrým mopem. Má 3D systém čištění s bočními válci a velkou nádobu na prach, která zachytí všechny chlupy domácích mazlíčků a různé druhy nečistot, navíc ji není třeba často vyprazdňovat. Tento samonabíjecí vysavač má navigaci s dvojitými optickými lasery a 13 LED snímačů sledování pohybu, aby se zabránilo nadměrnému nárazu, takže dokáže mapovat čistou cestu jakoukoli místností až do 250 m2. Je to jeden z nejsilnějších vysavačů na trhu s velmi dobrou výdrží až 2,5 hodiny.

  Roborock S6 Pure lze ovládat na dálku z propracované aplikace pro smartphony a koupíte jej od 10.000 Kč. Pokud se dokážete vzdát laserové navigace a nemáte mnoho hustých koberců, může vám vyhovět i Roborock E4 s doporučenou cenou 6.990 Kč s dobrým poměrem výkonu a ceny.

  1. Pro správnou náladu
   Když je uklizeno, nálada se dá vylepšit i správným osvětlením, které lze upravit podle denního jasu. Žárovky Sengled Smart LED Daylight A19 jsou spárovány s inteligentním rozbočovačem Sengled Smart Hub a jsou hlasově ovládány prostřednictvím zařízení s podporou Alexa od Amazonu nebo pomocí Google asistenta. Žárovky lze instalovat do většiny svítidel a jsou programovatelné tak, aby vám umožňovaly nastavit časy buzení, upravit jas (do až 800 lumenů nebo 60 wattů) a zkontrolovat energetickou statistiku z libovolného smartphonu pomocí aplikace Sengled Home.
  2. Pro domácí zábavu
   Když nemůžete jít do kina, program vám určitě zajistí některý ze systémů domácí zábavy, které se neustále zlepšují v kvalitě i obsahu. U nás méně známé televizory ze série TCL 4K Smart LED spotřebitelům nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Jsou k dispozici ve velikostech úhlopříčky od 43 do 75 palců, vše s kvalitou obrazu 4K Ultra HD, aby vytvořily realistický obraz pro ideální zážitek z domácího kina.

  Díky přístupu k více než 500 000 streamovaných filmů a televizních epizod lze toto intuitivní zařízení připevnit na stěnu pro sledování v kino kvalitě. Hlasem ovládaný TCL 50S425 se pojí s Google Assistant a Alexe od Amazonu, aby bylo snadné vyvolat nejnovější show hodnou pomocí jednoduchého hlasového příkazu.

  1. Pro dokonalý zvuk
   Relaxační večer jistě zpříjemní i špičkové reproduktory, které vám poskytnou dokonalý zvukový zážitek vyplňující místnost. Reproduktor Sonos One je ideální pro milovníky hudby a přichází se zabudovanou hlasovou aktivací, která se pojí s Google asistentem, zařízeními Alexa od Amazon i Siri a poskytuje bohatý prostorový zvuk. Bezdrátově jej můžete připojit k dalším modelům systému Sonos Home Sound System, abyste si mohli vychutnat hudbu v každé místnosti zvlášť, nebo ozvučit všechny najednou stejnou písní. Reproduktor lze ovládat pomocí libovolného chytrého telefonu nebo prostřednictvím Apple AirPlay 2 přes aplikaci Sonos. Sonos One dostanete od 190 €.
  2. Pro pohodlnou kominukaci
   Google Nest Hub Max se může stát srdcem i mozkem vaší domácnosti. Umožňuje uživatelům kontakt s přáteli a rodinou pomocí videohovorů a zpráv. Máte-li zařízení Google nebo již používáte Asistenta Google, bude jeho připojení ideální. Hub slouží také jako záložní zábavné zařízení, které přehrává filmy nebo videa z YouTube na 10palcovém displeji HD. Jeho třípalcový basový reproduktor a tři vestavěné stereofonní reproduktory dokáží přehrávat hudbu z vašich oblíbených streamovacích služeb. Zařízení je dodáváno se zabudovanou kamerou Nest, která vám umožní, zkontrolovat svůj domov v nepřítomnosti pomocí pohybových a zvukových upozornění, které odesílá přímo do telefonu. Google Next Hub Max pomáhá také rodinné organizaci, například tím, že zobrazuje počasí, osobní kalendáře, fotografie z Google a nastavuje připomínky, a to vše za zhruba 270 eur.

  You may also like

  Leave a Comment

  logo

  Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

  u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign