Sobota, 23 září, 2023
Domů » Tyto 3 módní kousky by neměly chybět na jaře v žádném šatníku

Tyto 3 módní kousky by neměly chybět na jaře v žádném šatníku

by ona

S prvními slunečními paprsky a teplejšími dny přichází změna zimního šatníku na jarní. Jaro 2023 se bude nést ve znamení trendů z minulého roku.

Obchodní řetězce jsou již nachystány s novými kolekcemi letos na jaře. Mohou nám poskytnout dávku inspirace do sluncem zalitých jarních dní. S prvními slunečními paprsky a teplejšími dny přichází změna zimního šatníku na jarní. Jaro 2023 se bude nést ve znamení trendů z minulého roku. To znamená, že kompletní výměna vašich oblíbených kousků nebude nutná. Stačí pár nových kousků, které lze stylově kombinovat s věcmi, které vlastníte. Pamatujte, že mnoho krásných kousků najdete také v second handech. Netřeba investovat stovky eur, abyste sehnali trendy kousky.

U každého nového kousku je dobré si promyslet, jestli ho opravdu vynosíme. Vzhledem k udržitelnosti (a také šetření peněz) můžeme nakouknout do skříně naší mámy. Možná bychom byli překvapeni, kolik zajímavých kousků se už v minulosti nosilo. Ne nadarmo se říká, že se móda vrací. Z toho důvodu mohou šatníky našich mám i second handy ukrývat hotové poklady.

1) Levandulová barva
Přesně tak, jak se zpívá ve známé písni. Nejen levandulová vůně je nádherná, ale také levandulová barva. Něžná fialová bude na jaře populární. Její veselá a povzbuzující barva vnese svěží vánek do ulic. Jaký je význam fialové barvy? Obecně se s touto barvou pojí kreativita, fantazie a mystickost. Levandulovou barvu snadno zkombinujeme iv podobě doplňku, například kabelky. Tato svěží barva vypadá krásně s bílou nebo jinými neutrálními barvami. I levandulová barva má několik odstínů – světlejších či tmavších. Každá z nás si tedy může najít ten odstín, který jí bude lichotit. Levandulová se hodí všem věkovým kategoriím. Je vhodná jak do práce, tak pro volný čas.

Malý tip: Chcete-li doladit váš outfit do dokonalosti, slaďte levandulové oblečení s manikúrou ve stejném tónu. Pro ty odvážnější je možnost vyzkoušet levandulové oční stíny.

2) Malá retro kabelka
Malé retro kabelky jsou již delší. Na jaře budou hrát opět prim. Vypadají krásně téměř s každým outfitem. Vhodně zvolené doplňky umí outfit pozvednout na úplně jinou úroveň. Co takhle zkombinovat dva trendy do jednoho? Pořídit si retro kabelku v levandulové barvě. Tento styl kabelek se pohybuje v různých cenových relacích. Vybere si tedy opravdu každý. Umíme ji zakomponovat do sportovního, ale také do elegantního stylu. Díky této multifunkčnosti u vás v šatníku kabelka nezapadne prachem.

Malý tip: Jak skladovat kabelky? Vyhýbejte se místům, na která dopadá přímé sluneční světlo. Když ji uskladňujete na delší období, nezapomeňte ji vyplnit (např. novinami), aby neztratila svůj tvar. Chcete-li předejít poškození jejího povrchu, kabelku skladujte v bavlněném sáčku. Existují také speciální organizéry na kabelky. Pozor dávejte i při čištění, vždy se podívejte na doporučení výrobce k údržbě daného materiálu.

3) Denim na všechny způsoby
Denim, džínovina, džínovina – několik pojmenování pro tentýž materiál. Materiál, jehož vzhled jsme si oblíbili a je trendy již několik desetiletí. Jaro se bude nést ve znamení denimových outfitů. V rámci jednoho outfitu můžete zkombinovat i více odstínů tohoto materiálu. Riflové kalhoty se budou nosit spíše rovného nebo volnějšího střihu. Populárním se stává opět nižší pas. Denimovou bundu toto jaro opravdu využijete. Zkuste se zaměřit na ty, které jsou delšího a mírně oversized střihu.

Výše zmiňované trendy se dají krásně mezi sebou kombinovat. Základem je nosit to, v čem se cítíme dobře a pohodlně. Každý módní trend si umíme krásně přizpůsobit podle našich preferencí. V článku jsem se snažila přinést můj pohled na jarní sezónu. Kromě toho, jako každé jaro se budou nosit květiny. Nejen květinové potisky, ale také 3D aplikace. Z doplňků se můžeme zaměřit na čelenky do vlasů. Umí velmi pěkně doplnit outfit. Kromě zmiňované levandulové, můžete na jaře zařadit i ostatní pastelové barvy. Působí něžně a „jarně“. Jaro nám už pomalu klepe na dveře, těšíte se?

You may also like

Leave a Comment

logo

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign