Sobota, 23 září, 2023
Domů » 7 účesů na jaře, které oživí váš vlasový styling

7 účesů na jaře, které oživí váš vlasový styling

by ona

Nevíte, jak byste mohli váš styl trošku změnit? Zkuste tyto vlasové trendy.

S jarem přichází i pocit, že chceme osvěžit náš šatník, ale také účes. Dnes si ukážeme několik trendy vlasových stylingů, které jednoznačně pozvednou váš styl na vyšší úroveň. Někdy stačí málo a rozdíl je markantní.

1) Přirozené vlnky ze zapletance
Pokud se vám ráno nechce moc vymýšlet s vlasy nebo nemáte na to prostor, zkuste si na večer zapléct dva copy, abyste se ráno vzbudili už s účesem, který si už jen trošku upravíte, učešete a případně nějak zafixujete lakem na vlasy.

2) Zvlněný či vyžehlený culík
Někdy stačí fakt málo, aby váš look vypadal upraveně. Pokud máte chuť na culík, trošku si pohrajte s jeho finálním designem. Fakt stačí, když si ho přejdete se žehličkou nebo si jej naopak trošku zvlníte a hned budou vaše vlasy vypadat lépe. Často vidím, že se ženy o své vlasy moc nestarají a jdou mezi lidi neupravené a tak jako ráno vstaly z postele.

Fakt to nechce mnoho námahy, 5 minut vašeho času, abyste se cítili a také vypadali o něco lépe. To, jak se budete vy cítit se odráží i na tom, co budete vyzařovat a právě proto záleží na tom, co máte na sobě a jak jste upraveny. K tomu, abyste si vyžehlili nebo zvlnili vlasy, nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Stačí jen vůle.

3) Uhlazený účes na několik způsobů
Pokud máte špatný vlasový den, jestli nemáte umyté vlasy a nemáte ráno čas si je mýt, nezoufejte, i pro takové případy máme řešení. Můžete si vlasy zafixovat voskem nebo lakem.

Ať už půjde o vysoký uhlazený culík, culík s přiznanou pěšinkou nebo elegantní drdol, všechny tři varianty vypadají super, hlavně pokud chcete, aby vás během dne vaše vlasy neiritovaly, tyto účesy mohou být pro vás právě tím ideálním řešením a kromě toho k určitým outfitem vypadají skvěle a přímo se až žádají.

4) Zapletance
Někdy stačí do vašeho účesu zakomponovat nějaký jeden zapletený culík a uvidíte, že dodáte vašemu stylingu úplně jiný nádech. Samozřejmě, zapletance působí někdy trošku infantilně, takže si musíte dávat pozor, na jakou příležitost si tento účes dáte. Pokud máte vážné pracovní setkání, určitě si žádné copky ve vlasech nedělejte. Pokud však jdete na nějaký oběd či brunch s kámoškou a máte chuť cítit se jako holčička, tak proč ne. Oživte váš účes tímto způsobem.

5) Skřipce
Velký comeback zažívají kolíčky. Nejen velké, se kterými si vytvoříte fakt krásné účesy, ale také malé kolíčky, které si baby dávají ve stylu korunky po celém obvodu hlavy. Vypadá to hravě a stylově. Také je třeba zohlednit, kdy je účes vhodný aplikovat ve vašem denním životě, ale nebojte se experimentovat.

6) Šátek či ozdoby ve vlasech
Nebojte se na jaře sáhnout i po nějakém šátku, který si zakompujte do účesu. Může se jednat o tenký vícebarevný model nebo o výrazný jednobarevný, který bude ladit nebo naopak kontrastovat s vaším outfitem. Také zkuste do vaše vlasové rutiny zařadit i nějaké sponky, perličky, čelenky či jiné ozdoby, které oživí váš účes.

7) Zig-zag cestička
Trendy z let 2000 a 90. se pomalu, ale jistě vracejí zpět. Svůj čas návratu zažívá i zig-zag cestička, kterou jsme nosili jako děti. Hezky vypadají při uhlazených účesech, které jsme zmiňovali výše.

You may also like

Leave a Comment

logo

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options, customizations and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites.

u00a92022 Soledad, A Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign